XXXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Masters Czech – Pardubice 7-8.05.2016

Aktualności

Bardzo dobry występ zanotowały dwie zawodniczki z sekcji pływackiej Masters Wisła Kraków: Paulina Palmowska i Małgorzata Skalska, w mocno obsadzonych międzynarodowych Mistrzostwach Czech w pływaniu w Pardubicach. 

 

Zawody odbyły się 7 -8.05.2016, na 50 metrowym obiekcie Aqua Centrum Pardubice. W Mistrzostwach Czech wystartowało ok. 300 zawodników z 73 europejskich klubów. Na starcie stawili się reprezentanci Łotwy, Węgier, Niemiec, Austrii, Rosji, Izraela, Słowacji, Słowenii i Polski.

 

Zawodniczka Paulina Palmowska startowała w czterech konkurencjach, w których zdobyła cztery medale. W konkurencji 200 metrów stylem grzbietowym zdobyła złoty medal – Mistrzostwo Czech. Ponad to Paulina wywalczyła trzy srebrne medale, stylem grzbietowym na dystansach 50 i 100 metrów oraz 200 metrów dowolnym.

 

Zawodniczka Małgorzata Skalska startowała w pięciu konkurencjach indywidualnych. W konkurencji 200 metrów stylem dowolnym zdobyła medal brązowy, ustanawiając swój rekord życiowy. Na dystansie 100 metrów stylem klasycznym zdobyła Mistrzosto Czech.

 

Sponsorzy
Partnerzy

Facebook
Wizyty
Dzisiaj: 11
Wszystkie: 198181